ZORTRAX na jesień – jedna z najlepszych na świecie drukarek 3D w nowej, niższej cenie.

ZORTRAX na jesień – jedna z najlepszych na świecie drukarek 3D w nowej, niższej cenie.

Niezawodność, duża precyzja i przystępna cena- tak w skrócie można opisać drukarki 3D ZORTRAX. Ta polska firma, która swoją historię zaczęła pisać zaledwie w 2011 roku przebojem wdarła się do świata druku 3D, krok po kroku realizując postawione przed sobą cele. Dzięki swoim sukcesom i doświadczeniu znani są dzisiaj na całym świecie. Co z tego wynika? To przede wszystkim jakość, a także malejące ceny, które zachwycą każdego pasjonata druku 3D!

 

 

Wszystko zaczęło się od drukarki ZORTRAX M200. To właśnie spektakularny sukces tego modelu, przyniósł możliwość realizacji kolejnych pomysłów. Dziś, ZORTRAX stawia na WIELKOŚĆ. Następca wielokrotnie nagradzanego i docenionego na całym świecie modelu M200 – ZORTRAX M300 daje praktycznie nieograniczone możliwości drukowania 3D w rozsądnej cenie, a dzięki powiększeniu obszaru roboczego wydruku, zwiększa się również możliwość wykorzystania drukarki 3D na różnorodnych, niedostępnych do tej pory polach eksploatacji.

Podobnie jak inne drukarki Zortrax, urządzenie jest niezawodne w kwestii dokładności odwzorowania modelu komputerowego, wysokiej jakości i powtarzalności wydruku. Dodatkowym atutem drukarki ZORTRAX M300 jest możliwość wielogodzinnego, nieprzerwanego drukowania. Już nie musisz obawiać się o ponowne dostosowanie ustawień- z M300 możesz drukować praktycznie bez przerwy!

Warto pamiętać również o możliwościach jakie stwarzają poszczególne materiały eksploatacyjne. Różnorodność barw i rodzajów filamentów dodatkowo powiększa możliwości wykorzystania drukarki 3D w różnych branżach, sprawiając, że ZORTRAX M300 się idealnym narzędziem pracy dla profesjonalistów.

Projektując ZORTRAX M300 pomyślano zarówno o zwiększeniu możliwości technicznych drukarki jak i o dostępności cenowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, cena drukarki 3D ZORTRAX M300 została właśnie dodatkowo obniżona. Od teraz cena detaliczna sprzętu to jedyne 15790 PLN (3990 $ / 3790 €). Dzięki tej zmianie kolejni użytkownicy mogą wytyczyć nowe szlaki i zostać liderami w swojej branży.

Druk 3D w wielkim stylu? Szybko, z dbałością o szczegóły, w doskonałej jakości i niskiej cenie? Czy to możliwe? Z ZORTRAX M 300 wszystko staje się możliwe!

Aby otrzymać więcej informacji o aktualnych promocjach, asortymencie i technologii 3D wystarczy skorzystać z zakładki kontakt dostępnej na naszej stronie.