ZBrush

Zbrush – program 3D stworzony przez artystów dla artystów

Program Zbrush to przełom w tworzeniu grafiki 3D. Program służy do cyfrowego modelowania, rzeźbienia i malowania. Zbrush jest narzędziem pracy artystów 3D, rzeźbiarzy, grafików 3D, jubilerów, twórców gier video oraz współczesnych produkcji filmowych.

Modelowanie, teksturowanie i rendering to trzy podstawowe cechy programu. Program zapewnia intuicyjny, swobodny sposób modelowania dzięki zaawansowanym funkcjom oraz opcji szybkiej naprawy topologii i redukcji wielokątów bez konieczności modyfikacji projektu. Wyposażony we wszystkie narzędzia niezbędne do szybkiego rysowania obiektów w projekcie 2D lub 3D, a następnie rozwijania pomysłu aż do końcowych szlifów projektu.

ZBrush umożliwia modelowanie techniczne dzięki zestawowi narzędzi „hard surfaces”. Ze względu na swoją wszechstronność i elastyczność program wykorzystywany jest także do obróbki i korekty skanów uzyskanych podczas skanowania 3D i opracowania modelu do wydruku 3D.

Program umożliwia zaprojektowanie i stworzenie realistycznych efektów łącznie z oświetleniem i efektami atmosferycznymi. Wyposażony został także w różnorodne funkcje eksportu, co ułatwia przygotowanie modelu 3D do druku 3D.

Proste modelowanie 3D One – jeden program, wiele możliwości

3D One – rozwiązania 3D dla szkolnictwa

3D One to prosty i łatwy w nauce program do projektowania 3D dla młodych projektantów i konstruktorów. Przy pomocy 3D One łatwo i wygodnie wykonasz projekt CAD o niewielkim lub średnim stopniu trudności.

Program 3D One przeznaczony jest dla każdej drukarki 3D. To ekonomiczne rozwiązanie dla młodych ludzi, którzy chcą rozpocząć naukę projektowania CAD oraz zabawę z drukiem 3D.