Wsparcie


 
Nie wiesz jaką drukarkę 3D wybrać? Masz drukarkę 3D ale nie wiesz jak jej używać? Chcesz coś wydrukować w 3D?

Chętnie pomożemy! Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji, pomogą w doborze odpowiedniej do Twoich potrzeb i oczekiwań drukarki 3D, udzielą fachowych rad dotyczących obsługi i eksploatacji drukarki 3D, przeprowadzą szkolenie z technologii druku 3D dla Twojej firmy.

Ze względu na szeroki asortyment drukarek 3D, które dostępne są na rynku i różnorodności technologii druku 3D często niezbędna jest pomoc specjalisty, który pomoże w dokonaniu wyboru odpowiedniej drukarki 3D.

Dzięki fachowej wiedzy naszych specjalistów dowiesz się która z technologii druku 3D i dostępnych w naszej ofercie drukarek 3D oferuje najwyższej jakości wydruki 3D, której eksploatacja jest najtańsza czy najprostsza w obsłudze.
 

Szkolenia

Szkolenia z technologii druku 3D przygotowywane są indywidualnie dla każdego Klienta, pod kątem jego potrzeb i oczekiwań. Szkolenia to nie tylko informacje jak uruchomić drukarkę, ale także szereg porad dotyczących eksploatacji danej drukarki 3D, czy przygotowania jej do druku. Ponadto szkolenie może obejmować też instrukcje jak przygotować w danym oprogramowaniu model, aby wydruk spełniał Państwa oczekiwania. W razie potrzeb tematyka szkolenia może być modyfikowana w zależności od Państwa potrzeb.