Eventy

Nowe technologie 3D istniały już od dawna, teraz jednak pojawiają się w różnych miejscach zdumiewając i zaskakując niesamowitymi  efektami. Wirtualny świat nadal nas fascynuje i przyciąga. Nieznany. tajemniczy, nierzeczywisty. Można go jednak poznać bliżej i zgłębić bez trudu przenosząc się z realu w wirtualny świat.

Eventy 3D z wykorzystaniem wysokiej jakości technologii 3D mają na celu wzbudzić zainteresowanie odbiorców, zaskoczyć ich, przekonać do prezentowanych produktów i usług, a nawet wpłynąć na ich późniejsze decyzje zakupowe.

W tym celu wykorzystujemy precyzyjne skanery 3D, aby tworzyć wirtualne portrety 3D oraz figurki 3D. Na świecie istnieje już szerokie grono fanów shapie, które pojawiają się jako pamiątki na biurkach i w domowych gablotkach zamiast klasycznych zdjęć.

Technologie 3D wpływają nie tylko na emocje, lecz również na wyobraźnię dzięki trójwymiarowym efektom. Skanery 3D przybliżają nas  do tej tajemniczej rzeczywistości dając efekty specjalne na miarę XXI wieku!

Dodatkowo emocje są podgrzewane przez bezpośrednie zaangażowanie uczestników czyli interakcje. To bardzo ważne przy organizacji eventów, gdyż Klient czuje się zauważony i doceniony, a przy użyciu nowych technologii 3D każdy może być traktowany wyjątkowo i indywidualnie.