BLACK FRIDAY w 3D MASTER!

BLACK FRIDAY w 3D MASTER!

promocja zortrax

Obniżamy ceny drukarek 3D ZORTRAX.

 

Ostatni piątek listopada to w amerykańskiej tradycji święto największych obniżek cen w ciągu roku. W Polsce choć jeszcze nie tak popularny jak w USA, dzień ten również jest okazją do zakupów w promocyjnych cenach. Dla nas jednak jeden dzień to zbyt mało.

Specjalnie dla wszystkich klientów rozszerzamy ofertę Black Friday aż do całego tygodnia!

Od  20.11.2017 (poniedziałek) do 27.11.2017 (piątek) rusza promocja na zakup drukarek ZORTRAX:

Promocja ZORTRAX:

  • M200 – 5.800 netto (1.100 netto rabatu)

  • M300 – 12.199 netto (3.591 netto rabatu)

  • Inventure + DSS – 13.100 netto (1.100 netto rabatu)

Zachęcamy do kontaktu i zakupu w promocyjnych cenach! Nie czekaj kolejny rok, skorzystaj z oferty promocyjnej i kup drukarkę 3D ZORTRAX już dzisiaj!

Kliknij w ten link, żeby skorzystać z oferty.

Drukarki Zortrax  to urządzenia cechujące się niezawodnością, dużą precyzją i przystępną ceną. Warto pamiętać, że to urządzenia które zostały wyprodukowane w Polsce. Działanie w zintegrowanym systemie oraz możliwość wykorzystania szerokiej gamy materiałów eksploatacyjnych cechujących się różnymi właściwościami oraz szeroką paletą barw to kolejne zalety drukarek ZORTRAX.

Wysoka jakość wydruków, możliwość wielogodzinnego nieprzerwanego drukowania

Dzięki umiejętności dokładnego odwzorowania modelu komputerowego uzyskane wydruki charakteryzuje wysoka jakość i powtarzalność. Dodatkowym atutem drukarki Zortrax M200 jest możliwość wielogodzinnego nieprzerwanego drukowania, więc model drukujesz bez przerwy, bez obaw o ponowne dostosowanie ustawień.

Więcej informacji na temat poszczególnych modeli drukarek ZORTRAX – kliknij TUTAJ.