Branża 3D to nasza pasja. Nie tylko drukarki 3D, którym poświęcona jest ta strona, ale również skanery 3D, oprogramowanie CAD/CAM, szkolenia i wiele innych produktów. Od 10 lat zajmujemy się technologiami skanowania i druku 3D obserwując poprawę dostępności cenowej takiego sprzętu dla przeciętnego polskiego użytkownika


3D MASTER

Kim jesteśmy?

3D MASTER to lider na rynku rozwiązań 3D w Polsce. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla branż takich jak np. przemysł, medycyna czy szkolnictwo i nauka.

Co zyskujesz pracując z nami?

Dzięki nawiązaniu współpracy uzyskasz nie tylko możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów, ale także z potencjału jakim są firmy partnerskie już z nami pracujące – działające w różnych branżach, między innymi: oprogramowania CAD/CAM, przemysłu drzewnego, tworzyw sztucznych, robotów przemysłowych, maszyn CNC, skanerów 3D i wielu innych.

Jak pracujemy?

Od ponad dekady przyświeca nam hasło „Od pomysłu do realizacji”. W praktyce oznacza ono kompleksową obsługę klienta, a także atrakcyjne zniżki i dogodne formy płatności.

Jak się z nami skontaktować?

Wystarczy wypełnić formularz dostępny w zakładce „Kontakt”,skorzystać z maila info@3dmaster.com.pl lub telefonu 22 846 21 50.